Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında cam ve alüminyum doğrama sektöründe faaliyetine başlayan firmamız Doğa Panjur 2004 yılına gelindiğinde cam balkon sektöründeki eksikliği görerek şirket bünyesinde alüminyum doğramayla beraber katlanır cam balkon sistemleri ile ilgili alt yapısını oluşturmuş ve katlanır cam balkon sistemleri imalatına başlamıştır.

Doğa Panjur kurulduğu günden bugüne; kullandığı alüminyum profil, aksesuarlar ve cam kalitesi olarak toplam kalite sertifikalı üreticileri seçmiş,işinde uzman imalat, montaj personeliyle çalışmayı ilke edinmiş, bu doğrultuda binlerce müşterisine cam balkon, kış bahçesi, teras kapama, vitrin sistemleri otomatik kapı ve kepenk sistemleri üretimini ve de montajını yapmıştır .

2014 yılında ısıcamlı katlanır cam balkon, üstten askılı accordion ve üstten askılı kelebek sistem ve giyotin cam sistemi imalat ve montajına da başlamıştır .

Doğa Panjur imalatının yanında bütün sistemleri taşeron firmalarla değil kendi bünyesinde deneyimli personel ile gerçekleştirmektedir .

Genişleyen vizyonumuz ve artan tecrübelerimizle en iyi hizmeti vermiş olmaktan gurur duymaktayız . Bu başarıyı sürekli kılmak için teknolojiyle entegrasyon sürecini en iyi şekilde değerlendiriyor sizin içinde kalite, estetik, güven öncelikli ise doğru adres Doğa Panjur.

Sosyal

Toplam Tekil 57 Kişi
Toplam Çoğul 2.341 Kişi
Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Lütfen Bizi Arayın

Online Fiyat Hesaplama